Aktualności

19 marca 2024 r. podczas uroczystej Gali w Katowicach, Urząd Dzielnicy Wola otrzymał Certyfikat „Samorządowy Lider Edukacji” w  13. edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw „Samorządowy Lider Edukacji”.

Ideą Programu jest nagradzanie i promowanie jednostek samorządu terytorialnego, które posiadają istotne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju edukacji i systemu oświaty, wspierania młodzieży i współpracy ze środowiskami edukacyjnymi.

Ponadto - Wyróżnienie Nadzwyczajne Debiut Roku 2024 za największą ilość punktów rankingowych jako jednostka uczestnicząca po raz pierwszy w Konkursie oraz za szczególne osiągnięcia i zaangażowanie w sprawy lokalnej oświaty został przyznany Pani Burmistrz Grażynie Orzechowskiej - Mikulskiej.

Dzień 11 listopada obchodzony jest bardzo uroczyście w całej Polsce.

W tym dniu w 1918 r. Polska po 123 latach niewoli odzyskała niepodległość.

W naszej szkole z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klas pierwszych Technikum Budowalnego nr 5 im. Prof. S. Bryły pod przewodnictwem Pani Profesor Moniki Puzdrakiewicz przygotowali uroczystą akademię. Młodzież w skupieniu oraz z wielkim zaangażowaniem przedstawiała swoje role, by uczcić pamięć tamtych dni…. Podczas inscenizacji nie zabrakło pieśni o tematyce patriotycznej.

Na zakończenie uroczystego apelu odśpiewany został Hymn Polski – „Mazurek Dąbrowskiego”, by wyrazić szacunek do swojej Ojczyzny.

13.09.2023 (środa) odbędzie się zebranie z rodzicami wg następującego harmonogramu:
- klasy 2-5 TB5 i 2-3 BSI godz. 17.00
- klasy 1 TB5 i 1 BSI godz. 18.00. Przydział sal na zebranie wywieszony będzie na tablicy przy wejściu do szkoły.
- o godz. 19.00 zebranie RR (wybranych trójek klasowych) z dyrektorem w auli szkolnej