Aktualności

Od  wtorku 3 sierpnia 2021 rozpoczynamy rekrutację uzupełniającą do naszej szkoły. Rekrutacja odbywa się z wykorzystaniem  elektronicznego systemu. W czasie rekrutacji uzupełniającej obowiązują te same zasady, co w rekrutacji zasadniczej. Wniosek, wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym, kandydaci składają w szkole pierwszego wyboru osobiście lub elektronicznie do 5 sierpnia do godz. 15.00. Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z sekretariatem szkoły codziennie od poniedziałku do piątku.

Poprawka egzaminu maturalnego odbędzie się 24 sierpnia 2021 roku (wtorek) o godzinie 9:00. Matura poprawkowa jest pisemna. W terminie sierpniowym obowiązują te same wymagania reżimowe co w maju.

Do egzaminu może przystąpić tylko zarejestrowany absolwent (pisemna deklaracja złożona w sekretariacie szkoły do 12 lipca)

Absolwenci wchodzą na teren placówki o godzinie 8.30 wejściem przy sali gimnastycznej. 

Egzamin z matematyki odbywa się na sali gimnastycznej, a z języka angielskiego w sali numer 41.

Powodzenia

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice,

chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w akcji szczepienia w szkołach z jednoczesną nadzieją na jak największe uczestnictwo Państwa i Państwa dzieci. W okresie pandemii wszyscy doświadczyliśmy zamknięcia w domach, izolacji oraz nauki zdalnej. W walce z tak inwazyjnym wirusem jedynym dostępnym narzędziem jakie mamy są szczepienia. Przed nami nowy rok szkolny i ryzyko ponownej traumy związanej lockdownem. Dlatego, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie w porozumieniu z Zarządem Dzielnicy Wola 
stworzyła mobilny punkt szczepień w naszej placówce.

Szczepienia odbywać się będą szczepionką firmy Pfizer/Biontech - szczepionka 2 dawkowa - jedyna zatwierdzona do szczepienia dzieci i młodzieży powyżej 12 roku życia o największym profilu bezpieczeństwa oraz mająca najwyższe wartości skuteczności (ok 95% przed ciężkim przebiegiem infekcji wariantem alfa tzw. wariantem brytyjskim oraz ok 87% przed ciężkim przebiegiem infekcji wariantem delta tzw. indyjskim (aktualnie dominującym).

Mobilne punkty szczepień w szkołach będą zabezpieczone przez zespoły medyczne (w skład którego wchodzi lekarz - kwalifikujący do szczepienia, pielęgniarka - wykonująca iniekcje oraz ratownik medyczny pomagający państwu w razie jakiś pytań czy wątpliwości). Punkt będzie całkowicie zabezpieczony od strony medycznej oraz merytorycznej. 

Szczepienia odbędą się 27 lub 28 sierpnia br. (termin do wyboru). Po drugiej dawce, która będzie miała miejsce w tym samym punkcie szczepień, otrzymacie Państwo Unijny Certyfikat Covid.

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie proszę o wypełnienie załączonej deklaracji o chęci szczepienia przeciw Covid-19 i przesłanie jej do końca lipca br. za pośrednictwem Librusa lub na adres mailowy szkoły:  sekretariat @ckziu1.edu.pl

O dalszych krokach akcji szczepionkowej zostaniecie poinformowaniu w następnym komunikacie. 

Serdecznie zapraszam Państwa oraz Państwa dzieci do mobilnego punktów szczepień w szkołach.

Mam nadzieję, iż wspólnymi siłami uda nam uniknąć nauki zdalnej w przyszłym roku szkolnym.

word

Deklaracja COVID-19

 

Accesibility button