Wsparcie psychologiczne dla rodziców, młodzieży oraz dzieci w Dzielnicy Wola.

Telefonicznego wsparcia udzielają specjaliści z Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 1.

Poniżej znajdą Państwo telefony do dyżurujących terapeutów:

• Nr tel. 515070858 – terapeuta Żaneta Grabarek – rodzice i dzieci w wieku starszym szkolnym i młodzież:

poniedziałek –  godz. 16-19
wtorek –  godz. 15-19
czwartek –  godz. 15-19

• Nr tel. 798472774 – terapeuta Łukasz Godek – rodzice i dzieci w wieku szkolnym i młodzież:

poniedziałek – godz.  11-16
środa –  godz. 9-14

• Nr tel. 514905732 – terapeuta Lidia Magadzia – rodzice dzieci w wieku przedszkolnym oraz dzieci w wieku szkolnym:

wtorek –  godz. 12-16
środa –  godz. 9-13
czwartek –  godz. 16-19

• Pedagodzy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 w Warszawie dostępni pod adresem e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  • SPK ul. Brożka

W związku z obowiązującym stanem zagrożenia epidemicznego i koniecznością ograniczenia infekcji koronawirusem SARS-COV-2, przy uwzględnieniu zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia – Specjalistyczny Punkt Konsultacyjny czasowo przechodzi na tryb świadczeń telefonicznych.

Forma ta umożliwi nam szybką możliwość konsultacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań, czy wątpliwości proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

• Iwona Zaliwska tel. 606-727-443
  • Kacper Pilczuk tel. 662-849-583