Wyjazd nauczycieli do Hiszpanii oraz  odbyty staż w firmie Gamo Energias w Salamance , w lutym 2017, zaowocowały sprawozdaniem i innowacyjnym programem języka zawodowego (JOZ) pt „Technologie OZEw języku angielskim”. Program ten przygotowała Urszula Poniatowska nauczycielka języka angielskiego. Innowacja   zostanie wdrożona  w roku szkolnym 2017/2018, na zajęciach pozalekcyjnych kierowanych do uczniów  klasy II technikum systemów i urządzeń energetyki odnawialnej  oraz chętnych uczniów i słuchaczy naszej placówki.
W załączeniu tekst sprawozdania i opis programu innowacyjnego.
Zapraszam do lektury.

1. Innowacja pedagogiczna z języka angielskiego zawodowego
  2. Sprawozdanie Job Shadowing
  3. Prezentacja "Energias renovables"