W dniu 18.09.2019 odbyło się posiedzenie Rady Pedagogicznej w CKZiU nr 1 w Warszawie.
W czasie obrad RP nauczyciele i kadra biorąca udział w szkoleniach w Cork i w  Sofii w ramach realizacji projektu POWER Edukacja Dorosłych, poinformowali obecnych nauczycieli i dyrekcję o przebiegu , rezultatach twardych i miękkich  odbytych szkoleń zagranicznych. W mobilnościach  uczestniczyło  łącznie  11  nauczycieli i pani sekretarka.
Wystąpienie p. Ewy Duszyńskiej-Rożnowicz oraz p. Ewy Kawy i p.Doroty  Czarniak zostało uzupełnione  dwoma prezentacjami , która znajdują się w załączniku.
Z kolei koordynator projektu p. Urszula Poniatowska poinformował także  RP o harmonogramie działań do realizacji    w roku szkolnym 2019/2020 w projekcie POWER Edukacja Dorosłych.
Załączniki: