W dniu 21 czerwca 2021  dwunastka  uczennic i uczniów z klas trzecich  i czwartych TB nr 5 odebrała certyfikaty Europass mobility i ECVET portfolio, które potwierdziły udział tych uczniów w praktykach  Erasmus + w firmach  w Malaga  w Hiszpanii  w  2020 roku oraz  nabycie przez  nich  nowych kompetencji zawodowo-językowych,  przydatnych na rynku pracy.
Uczniowie mogą wykazywać się  dokumentem Europass mobility w aplikowaniu o pracę w Polsce i za granicą.
Dokumenty te  mogą  być przydatne szczególnie  dla tegorocznych absolwentów  klasy IV kt , Patrycji i Michała , którzy w ramach praktyk  pracowali w ogrodzie słynnego aktora Antonio Banderasa w Malaga.