Zapraszamy do udziału w konkursie DZIEŃ KROKUSA.dzień krokusa

REGULAMIN KONKURSU:

Celem konkursu jest kształtowanie poczucia odpowiedzialności za otaczające nas środowisko, popularyzacja dbałości o przyrodę oraz rozbudzanie wrażliwości artystycznej.

1. W konkursie udział może wziąć każdy uczeń/słuchacz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Warszawie.
  2. Przedmiotem konkursu jest praca plastyczna wykonana dowolną technika plastyczną lub fotografia.
  3. Pracę plastyczną należy sfotografować i przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Fotografię należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  5. Wypełnić formularz zgłoszeniowy do konkursu oraz zgodę na wykorzystanie pracy poprzez opublikowanie na stronie szkoły i portalu społecznościowym.
  6. Termin nadsyłania prac: 25 kwietnia 20201r
  7. Data ogłoszenia wyników konkursu: 30 kwietnia 2021r

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DO KONKURSU PLASTYCZNEGO I FOTOGRAFICZNEGO

DZIEŃ KROKUSA

1. Dane uczestnika:

Imię …………………………………………………………………………………………………………..

Nazwisko…………………………………………………………………………………………………….

Nazwa szkoły ……………………………………………………………………………………………..

Klasa/semestr ……………………………………………………………………………………………

1. Zgłaszam do konkursu 1 zdjęcie pracy plastycznej □
  2. Zgłaszam do konkursu 1 fotografię □
  3. Zgłoszenie (przesłanie formularza zgłoszeniowego) oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celach wynikających z organizacji konkursu.

………………………………………….                                …………………..………………………………………..

Miejscowość, data                                              Podpis uczestnika lub rodzica/opiekuna prawnego