Reprezentacja  TB nr 5 - uczniowie  z klas architektury krajobrazu pilnie  trenuje i doskonalą  wykonywanie małych  obiektów architektury krajobrazu do konkursu SkillsPoland w Gdańsk 2022 , który odbędzie się w terminie 22-25.11.2022.
1.Anna Białek 4kg
2.Kinga Osińska  4kg
3.Róża Olszewska  4wr
4.Artu Tsybran 3 wtkt
5.Mateusz Walewicz  4kt
w dniach 01.10.2022 i 7.10.2022   ćwiczyli i doskonalili, na dwóch stanowiskach w ogrodzie  szkolnym , wykonywanie różnymi metodami poszczególnych elementów ogrodu - rabaty wyniesionej, układanie kostki brukowej, budowanie rabaty, układanie krawężników ,sadzenie roślin.
Uczniowie trenowali z panią Martą Gerung , opiekunem grupy była Urszula Poniatowska.
4 listopada br uczniowie  w firmie Festool będą doskonalili wykonywanie elementów drewnianych tj. ławki.
Polscy uczniowie powoli dorównują Węgrom Mistrzom Europy.

Życzymy zwycięstwa i awansu do EuroSkills Poland 2023!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!