22 maja 2023r. uczennice klas 3wtkt i 2kt pod opieką Pani pedagog brały udział w uroczystości podsumowania projektu „Szkolny Budżet Obywatelski w Warszawie” realizowanego w ramach miejskiego konkursu „Młodzi kompetentni warszawiacy w swoim mieście 2022-2023” przy udziale Fundacji Pole Dialogu i współfinansowanego przez m.st. Warszawę.

Społeczność szkolna zgłosiła cztery propozycje projektów:

- Lustra,

- Różowe skrzyneczki,

- Be safe in the toilet,

- Korkowe tablice.

Wszystkie pomysły cieszyły dużym zainteresowaniem, a ich realizacja przebiegała sprawnie.

Udało się osiągnąć założone cele: integrację i współpracę uczniów, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły, poprawę estetyki i funkcjonalności szkolnej przestrzeni, praktyczną naukę przedsiębiorczości, rozwijanie kompetencji społecznych.

Efekty projektu docenione zostały przez szkolną społeczność i będą  służyć przez kolejne lata.