Uczniowie Technikum Budowlanego nr 5 im prof. Stefana Bryły: Michalina Anysz , Daniel Chodyra i Maja Jesionek z klasy 3at zakwalifikowali się do drugiego etapu między szkolnego konkursu „ Historia warszawskiej Woli” organizowanego przez Zespół Szkół Samochodowych i Licealnych nr  2 w Warszawie pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wola oraz Muzeum Polin. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów idei patriotyzmu, poczucia świadomości narodowej, rozwijanie zainteresowania historią naszej Ojczyzny i poszerzenie wiedzy o historii warszawskiej Woli.

Drugi etap konkursu odbył się 02.02.2023 w siedzibie organizatora. Zespół klasy 3at naszego Techniku Budowlanego nr 5 pod opieką Pani Profesor Marzeny Bralskiej musiał się zmierzyć z  zadaniami, dotyczącymi wiedzy o historii Woli, topografii dzielnicy, znajomości architektury, a także  umiejętności literackich. Nasza drużyna zajęła II miejsce. Laureatom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

hdimgbb0fcccc4035d6079ca3fc3111eebc