IMG 491713 października 2021 r. odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych Technikum Budowlanego nr 5 i Branżowej Szkoły I stopnia nr 66.

W uroczystości wzięło udział blisko stu pięćdziesięciu młodych ludzi, którzy złożyli przysięgę, deklarując rzetelne zdobywanie wiedzy i umiejętności, dbałość o godność własną, honor rodziny, szkoły i zawodu.

Biorąc za przykład patrona szkoły, pierwszoklasiści obiecali postępować w myśl słów prof. Stefana Bryły: „Trzeba myśleć i trzeba pracować”.

Wszystkim uczniom życzymy dobrej atmosfery do nauki i pracy, rozwijania pasji i wielu sukcesów.