Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy Rodzice i Uczniowie

Za Nami okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów. Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom
i wyzwaniom. Gratuluję wszystkim!!! Dziękuję za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności, w poznawaniu i rozwijaniu swoich zdolności i talentów. Drodzy Uczniowie przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie, że czas radosnej swobody i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo. A zatem proszę, bądźcie rozważni i ostrożni!

Dziękuję Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszej młodzieży. Z różnych powodów nie był to dla nas łatwy rok. Tym bardziej dziękuję więc Wam za podejmowany w codziennej pracy wysiłek. Dziękuję za to, że dbacie zarówno o edukację naszych wychowanków, jak też o ich bezpieczeństwo. Dziękuję za wszelkie podejmowane inicjatywy, także te mniej zauważalne ale składające się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły.

Chciałbym również Wam podziękować za współpracę, za wszelkie działania wspierające naszą szkołę, za zrozumienie oraz zaangażowanie w naukę zdalną.

W szczególności chciałbym podziękować sponsorowi tegorocznych nagród dla naszych najlepszych uczniów CKZiU1 – Fundacji iSowa, których głównym celem jest podejmowanie działań na rzecz podniesienia poziomu edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych, wszystkim Rodzicom za wyrozumiałość, na czele z Radą Rodziców szkoły, ogromnie dziękuję.

Życzę Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy bo wierzę, że po wakacjach wrócimy do normalności i wspólnej nauki
w ławkach szkolnych. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym.

Ireneusz Bąk