20190130 093853Uczennice i uczniowie odbywają praktyki w firmach Residencia Escola La Rosaleda  i Luz Futur w Malaga, w Hiszpanii.
Architekci krajobrazu Ola , Patrycja, Sandra, Patryk uczą się pielęgnacji roślin śródziemnomorskich, wykonują cięcia  i prace porządkowe w ogrodzie dookoła ośrodka szkoleniowego La Rosaleda Rafał,Kacper, Natalia, Marek wykonują prace remontowe na terenie La Rosaleda jako budowlańcy. Tomek, Jakub i Wojtek - monterzy malują ogrodzenia i pomagają przy remontach również dookoła La Rosaleda.

Maciek i Dawid pracują w firmie Luz Futur i zdobywają doświadczenie w remontach willi śródziemnomorskich m.in  układają płytki i remontują łazienki.

Wszyscy uczniowie uczą się języka hiszpańskiego gdyż ich mentorzy  komunikują się  głównie w języku hiszpańskim.

W załączeniu galeria zdjęć , zachęcamy do obejrzenia HOLA!!!