Uczennice Natalia Bińczak,Patrycja Wiaderek,Sandra Szostek, Aleksandra Bicz oraz uczniowie Maciej Gołębiowski, Patryk Saliński, Rafał Flont, Dawid Dąbrowski,Marek Szulc,Tomasz Kołakowski, Jakub Pawlikowski , Wojciech Regucki i Kacper Ochtabiński przebywają na praktykach w  gorącej Malaga w Hiszpanii, na wybrzeżu Costa del Sol w Andaluzji.
Program pierwszego dnia pobytu obejmował  spotkanie w firmie Tribeka -organizatora praktyk i zajęć kulturowych oraz rekonesans po mieście.

Uczniom towarzyszą nauczyciele Urszula Poniatowska opiekun grupy oraz Edyta Gocał i Piotr Serwański  uczestniczący w szkoleniu Job Shadowing dla nauczycieli  szkół dla dorosłych w Malaga w ramach projektu PO WER Edukacja Dorosłych.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego  filmiku z poniedziałkowego przedpołudnia.