20181018 143604   W dniu 18.10.2018 roku uczniowie klas pierwszych Technikum Budowlanego nr 5 oraz Branżowej Szkoły I stopnia nr 66 zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów CKZIU nr 1 w Warszawie. Uroczystość odbyła się w auli szkolnej, gdzie uczniowie składali przysięgę na sztandar szkoły. Ślubowali, że godnie będą reprezentować szkołę i sumiennie wypełniać obowiązki ucznia.

Po części oficjalnej młodzież sprawdziła swoją wiedzę na temat szkoły. Wyłoniliśmy 2 uczniów, którzy wyjątkowo dociekliwie zapoznali się z nową szkołą: Norbert Balik z klasy 1bk oraz Franciszek Daniszewski z klasy 1 bk. Następnie uczniowie udali się na boisko szkolne, gdzie reprezentanci klas wzięli udział w rozgrywkach sportowych: przeciąganiu liny, slalomie taczkami wypełnionymi piłkami oraz sztafecie wokół boiska. Po wysiłkach nastał przyjemny moment nabrania sił – poczęstunek w postaci ciepłej zupy. Po tak intensywnych wrażeniach uczniowie udali się na zasłużony odpoczynek i już kolejnego dnia uczestniczyli w zajęciach szkolnych jako uczniowie CKZIU nr 1 w Warszawie.

Życzymy Wam wielu sukcesów i mnóstwa powodów do radości!