IMG 0993   Już na pierwszym w roku szkolnym 2018/2019 zebraniu Samorządu uczniowskiego młodzież podjęła inicjatywę pomocy zwierzętom w schronisku.
   Zrobiło się jesiennie – mokro, wietrznie i zimno, więc uczniowie TB nr 5 szybko zorganizowali zbiórkę produktów potrzebnych porzuconym zwierzakom.
   Pod kierunkiem pani A. Cullinane zmagazynowano i dostarczono do schroniska na Paluchu ponad 300 kg karmy, kołdry, koce, miski, zabawki.
   Uczniowie klasy IV at i III kt zawieźli zebrane dary na miejsce.
   Dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie.
   Cieszymy się, że w naszej szkole nie brakuje ludzi o wielkim sercu, zawsze gotowych pomóc.