096Listopad 2018 okazał się bardzo szczęśliwym i pełnym sukcesów dla nauczycieli i uczniów naszej placówki. CKZiU nr 1 zostało nagrodzone w ogólnopolskim konkursie " Nauczyciel z POWER-em" za realizację  programu unijnego POWER VET. Nauczycielka Urszula Poniatowska została laureatką tego konkursu i zajęła  I miejsce w Polsce w kategorii  Kształcenie i szkolenia zawodowe. Informacja na ten temat znajduje się na stronie http://power.frse.org.pl/power/article/nauczyciel/lang:pl
Laureatka  odebrała dyplom i nagrodę na uroczystej Konferencji  w dniu 5.11.2018 w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowy w Warszawie, podczas  Krajowych Obchodów Trzeciego Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych.
Jury konkursu doceniło zaangażowanie nauczycielki i uczniów w kontaktach  z firmami branży OZE podczas realizacji programu innowacyjnego Technologie OZE w języku angielskim, wdrożonym w ub roku szkolnym w klasie II ST.
Wykorzystanie w praktyce umiejętności zdobytych podczas realizacji projektu unijnego, a w szczególności praktyk typu Job Shadowing odbytych przez  4 nauczycieli zawodowców  w firmie hiszpańskiej w Salamance w lutym 2017, zostało bardzo wysoko ocenione przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.
W dniu 07.11.2018 nasza placówka była prezentowana w TVP2 w programie Pytanie na śniadanie, jako przykład dobrych i jakościowych  działań edukacyjnych w kształceniu zawodowym i ustawicznym.
Film można obejrzeć na stronie

Gratulujemy nauczycielom i uczniom!