WP 20180521 015W dniu 21.05.2018 klasa I KT uczestniczyła w zajęcia ćwiczeniowych w Józefosławiu k Warszawy.

Uczniowie poznawali roÅ›liny ozdobne, obsadzali donice i kwietniki roÅ›linami jednorocznymi oraz bylinami , przycinali dekoracyjne wiÄ…zy. Prace odbywaÅ‚y  siÄ™ na skwerku przy ul Cyraneczki.

Motywacja, zaangażowanie oraz  wykonane prace pielÄ™gnacyjne w zieleni miejskiej znalazÅ‚y uznanie lokalnych wÅ‚adz, które podziÄ™kowaÅ‚y naszym uczniom  i ich nauczycielce pani  Urszuli Poniatowskiej,  na lokalnym portalu http://jozefoslawdwazero.pl/zielen-na-trzech-placach-w-jozefoslawiu/

W drugiej części zajęć ćwiczeniowych z przedmiotów zawodowych roÅ›liny ozdobne i prace w obiektach architektury krajobrazu, uczniowie poznawali wiÄ™kszÄ… ilość roÅ›lin ozdobnych na Å›cieżce dydaktycznej w szkółce roÅ›lin ozdobnych Acrocona. Uczniowie otrzymali zadanie  i przygotujÄ… prezentacjÄ™ poznanych 100 gatunków roÅ›lin ozdobnych.

Dopisywała pogoda i humory!