20180411 124232

W dniu 11 kwietnia 2018 roku odbyła się V edycja Konkursu Piosenki Obcojęzycznej w Technikum Budowlanym nr 5.

Do rywalizacji stanęło 23 uczestników ze szkół gimnazjalnych z Warszawy i okolic, którzy prezentowali utwory w języku angielskim, niemieckim, rosyjskim, hiszpańskim i francuskim.

Komisja Konkursowa wybrała 3 laureatów i wręczyła 2 wyróżnienia:

1 miejsce zajęła Karolina Wójtowicz z Zespołu Szkół nr 17 im. Zawiszaków Proporca "VICTORIA" z piosenką pt. "Hello"

2 miejsce zajęła Julia Gąsiorkiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 389 im. Stefana Starzyńskiego  z piosenką pt.  "Million years ago"

3 miejsce zajęła Jagna Niedźwiedź ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 317 z piosenką pt. "Rumor has it"

Wyróżnienia otrzymali:

Gabriela Kalinowska ze Szkoły Podstawowej Sióstr Nazaretanek oraz zespół w składzie: Natalia Ciszek, Bartosz Makarewicz, Tomasz Murmur, Bartłomiej Olechno ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 135 im. Marii Kownackiej.

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy!

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy gościć tak wspaniałe młode talenty.

Mamy nadzieję, że spotkamy się również w przyszłym roku.

Do zobaczenia!

Organizatorzy konkursu – Zespół Języków Obcych