konkurs h2oWszystkich „zainteresowanych światem”  uczniów Technikum Budowlanego Nr 5 i słuchaczy CKZiU zapraszamy do udziału w Konkursie Przyrodniczym - „Znaczenie wody dla organizmów i gospodarki człowieka”, który odbędzie się w szkole w dniach 26 i 27 marca 2018 roku.

Jest on kolejnym interdyscyplinarnym konkursem rozwijającym wiedzę o otaczającym świecie i kształtującym postawy proekologiczne ( poprzednie m.in.„Dlaczego warto segregować śmieci” ”Rola cukrów w żywieniu i funkcjonowaniu człowieka”).

Celem konkursu jest uświadomienie ogromnej roli wody -  najbardziej popularnego związku chemicznego, zauważenie jej niezwykłych właściwości i przekonanie do konieczności jej oszczędzania.

Zespół Przyrodniczy