IMG 262713 października 2017 r. odbyła się uroczystość ślubowania uczniów Technikum Budowlanego nr 5 im. prof. Stefana Bryły oraz Szkoły Branżowej I stopnia nr 66. Przemówienia wygłosili: Pani Dyrektor H. Matuszewska, przewodniczący Samorządu uczniowskiego oraz reprezentantka uczniów klas pierwszych.

Po złożeniu przysięgi, uczniowie klasy IV kt przekazali sztandar szkoły pod opiekę koleżanek i kolegów z klasy II kt.

Imprezę uświetnił muzyczny występ uczniów dedykowany młodszym koleżankom i kolegom oraz wszystkim nauczycielom naszej szkoły z Okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.

Wiele radości przyniósł także Konkurs wiedzy o szkole - „na wesoło i z przymrużeniem oka”.

Część oficjalną zakończyli przyszli technicy architektury krajobrazu, sadząc przed budynkim szkoły młode drzewko.

Integracji dopełnił słodki poczęstunek, po którym rozpoczęły się międzyklasowe rozgrywki w piłce nożnej.

Samorząd uczniowski dziękuje wszystkim za udział w uroczystości i życzy sukcesów w nauce, pracy i życiu osobistym.