Międzyszkolny Konkurs Recytatorski w CKZiU nr 1

dsc06487W dniu 15 stycznia 2016 r. na terenie CKZiU nr 1 odbył się konkurs recytatorski
dla gimnazjalistów z Warszawy. Konkurs zatytułowany: „Warszawa wczoraj i dziś" jest integralną częścią tegorocznego projektu CKZiU: „TOBIE, WARSZAWO”. Do konkursu zgłosiło się 10 szkół. Sześcioosobowe jury pod przewodnictwem przedstawicielki Dzielnicy Wola, p. Agnieszki Proszowskiej, wysłuchało recytacji 25 uczestników i po naradzie ogłosiło imiona i nazwiska zdobywców trzech pierwszych miejsc. W tym roku najlepsze okazały się dziewczęta:
miejsce I – Izabella ADAMIAK (Gimnazjum nr 131, Ursus)
miejsce II – Maria PISARSKA (Publiczne Gimnazjum Kolegium Zakonu Pijarów, ul. Gwintowa)
miejsce III – Wiktoria MOCH (Gimnazjum nr 37, ul. Niska)
Jurorzy uznali, że uczestnicy konkursu zasłużyli też na kilka wyróżnień, ponieważ wielu z nich zaprezentowało bardzo wysokie umiejętności. Pełną listę laureatów ogłosimy w ciągu najbliższych dni, a uroczyste zakończenie konkursu planowane jest w połowie kwietnia br. w Muzeum Niepodległości. Wszystkie gimnazja biorące udział w konkursie zostaną powiadomione o terminie i sce¬nariuszu tej uroczystości.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom naszego konkursu i zapraszamy do udziału w kolejnych. Dziękujemy też Opiekunom za pracę włożoną w przygotowanie młodzieży oraz Dyrekcji Szkół za zainteresowanie naszymi konkursami i przesłanie licznych prac literackich, plastycznych i fotograficznych.